2012Sat0519

Ukrainian Dutch English French German Italian Russian Spanish

Назад Новини Наука і здоровя

Наука і здоров'я

У Рівному дітей з аутизмом, ДЦП та синдромом Дауна лікує собака

Детальніше...Під час спілкування з незвичайним доктором діти з особливими потребами вчаться довірі до людей.

Вчителі з Центру дитячої реабілітації вирішили додати до програми реабілітації каністерапії, для цього з Одеси в Рівному привезли лабрадора-ретривера. Собаки цієї породи абсолютно неагресивні і дуже люблять людей. Собака-доктор сприймає хворої дитини таким, яким він є, і це допомагає маленькому пацієнтові також довіряти людям.

У Рівному реорганізують ендокринологічний центр

Детальніше...Як повідомила прес-служба Рівненської ОДА, - з ініціативи заступника голови облдержадміністрації Світлани Сад доцільність реорганізації вивчила спеціально створена комісія з числа депутатів облради від різних політичних партій, журналістів, медиків та хворих на цукровий діабет.

Італійці оперують в Рівному тяжкохворих дітей

Детальніше...Італійські фахівці будуть оперувати в Рівному дітей з важкими вродженими вадами серця, повідомляє прес-служба Рівненської облдержадміністрації. У рамках проекту «MELO», що реалізується організацією LICOS (Італійська лабораторія співробітництва та розвитку), безкоштовну кваліфіковану допомогу з кардіохірургії на Сицилії отримали троє маленьких мешканців Рівненської області. А тепер, щоб допомогти більшій кількості пацієнтів, начальник управління охорони здоров'я ОДА Віталій Бойко запропонував оперувати дітей у Рівному.

Україна потребує медичних реформ - експерт

Детальніше...Володимир Загородній, голова ради Української асоціації «Сприяння охороні здоров'я» заявив, що неможливо фрагментарно реформувати систему медицини в Україні - якщо зробив один крок, за ним слід зробити наступний. За словами експерта, українці втомилися від того, що в системі охорони здоров'я постійно щось реформують, але не доводять це до кінця.

На базарах Рівного виявили нітратні дині

Детальніше...Фахівці розповіли, що кавуни на ринках мають переважно допустимий вміст нітратів. Так, на одному з рівненських ринків лише протягом дня фахівці виявили двох підприємців, в продукції яких було забагато нітратів. Небезпечні дині з реалізації були одразу зняті.

franuk.com, hmelnyckiy.com, ulvovi.info.